Розробка комп`ютерних ігор / Game development. Навчання польською або англійською!

Розробка комп’ютерних ігор /Game Development в Університеті WSIiZ польського міста Жешув - це спеціалізація з факультету Інформатики. Університет пропонує навчання польською або англійською мовами. Навчання проводиться на денній формі. Спеціалізація призначена насамперед для людей з математичним складом розуму, але також з гуманітарним хистом.

Ринок цифрових ігор – це явище світового масштабу. Він приваблює любителів різного віку з будь-якого куточка земної кулі. Попит на ігри з кожним роком зростає, а отже – все більше пропозицій роботи для розробників. Згідно з повідомленнями, заробіток ігрових інженерів коливається від 4000 до, навіть, 20 000 злотих в місяць!

Що можна вивчити під час цих занять?

Курс охоплює широкий спектр тем, що складають виробничий цикл гри. Він навчає співпраці з графічними дизайнерами, відповідальними за візуалізацію, і формулюванню ідей та бачень, які сприяють створенню готового продукту, тобто гри. Заняття дають можливість дізнатись, як розроблений геймплей, як створюється графіка та які технології використовуються для створення ігрових рівнів та програмного забезпечення ігрової логіки.

Заняття з спеціалізації Розробка комп’ютерних ігор /Game Development проводять кваліфіковані співробітники університетів, а також спеціалісти відомих компаній з ігрової галузі. Сюди входять, між іншим, концептуальні та проектні питання, а також механіка та випробування. Вони навчають користуванню мовами програмування, графічними програмами та штучним інтелектом.

Звертайтесь до нас за інформацією за тел. +38 050 3900780

Розробка комп’ютерних ігор – навчайся польською або англійською мовами!

Комментарии закрыты.