Запрошуємо до вступу, або куди вступати?

Информация предоставлена на украинском языке. Русская версия страницы находится в разработке.

Університет інформаційних технологій та менеджменту (WSIiZ, PL), м.Ряшів

Є одним з найкращих університетів Польщі. Пропонує практичну освіту, адаптовану до тенденцій, що склалися на ринку праці. Спеціальності, які пропонує університет, – це ключ до сучасного ринку працевлаштування. Реалізацію цього довірили спеціально відібраним викладачам, які не тільки забезпечать студентові чудову теоретичну підготовку, але й допоможуть опанувати практичні вміння. Університет слідкує за локальними і глобальними тенденціями, тому спеціальності є водночас відповіддю на очікування і студентів, і роботодавців. Дослідження показують, що випускники WSIiZ швидко знаходять добре оплачувану роботу і задоволені навчанням. Сайт університету:
https://wsiz.rzeszow.pl/


Ряшівська ПолітехнікаРяшівська Політехніка (Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza,PL), м.Ряшів

Ряшівська політехніка ім. Ігнатія Лукасевича – вищий державний академічний навчальний заклад технічного профілю та науково-дослідницький університет. Найстаріший і найбільший технічний університет на південному сході Польщі. Університет навчає понад 14 тисяч. студентів на семи факультетах. З 1976 року Жешувський технологічний університет - як єдиний університет у країні - готує пілотів цивільної авіації. Любителі планеризму мають можливість перевірити свої навички в Академічному планерному центрі. Заснований в AOS, Авіаційний навчальний центр 25 червня 2009 року отримав сертифікат Управління цивільної авіації для навчальних центрів FTO (Flight Training Organisation), що дозволяє йому проводити навчання на планерах для отримання ліцензії пілота планера. Університет сприяє видатним студентським проектам, таким як: команда "Legendary Rover Team" яка здобувала декілька разів перше місце у міжнародного конкурсу «University Rover Challenge», організованому Марсіанським товариством для змагання планетоходів, спроектованих і побудованих студентами університетів і коледжів з усього світу, який із 2007-го року щорічно проводиться в США. Ці змагання, як і їх європейський аналог — European Rover Challenge, належать до ліги найпрестижніших робототехнічних змагань у світі. Сайт Університету:  https://w.prz.edu.pl/


Краківський Політехнічний УніверситетКраківський Політехнічний Університет ім. Тадеуша Костюшка (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki,PL)

Гасло, що просуває Краківський технологічний університет - простий шлях до кар’єри. Освітня пропозиція включає 33 програми першого та другого рівнів польською мовою на 8 факультетах, а також 8 напрямків вивчення англійською мовою на 6 факультетах. Краківський Політехнічний Університет піклується про найвищі етичні стандарти та високий науковий рівень, завдяки чому кожен випускник на ринку праці може вибрати з якомога більше цікавих пропозицій. Сайт Університету: https://www.pk.edu.pl/index.php?lang=en


Экономический университет

Економічний університет (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, UEK), м.Краків

Економічний університет у Кракові – це сучасний університет з традиціями, що сягають 1925 року. Наукові дослідження проводяться і в даний час. Він навчає 15 тис. студентів, та є одним з найбільших економічних наукових та дослідницьких центрів у Польщі. Наші студенти здобувають знання в трьох коледжах: Економіці; Фінансах і Праві; Економіці, Державному Управлінні та Менеджменту, та Якості. Університет, безперервно протягом майже ста років, сумлінно виконує місію, визначену його засновниками: Rerum cognoscere causas et valorem (Знайомство з причинами та цінностями речей), виховуючи серця та розум наступних поколінь видатних спеціалістів. Наразі UEK пропонує навчання за 30 напрямками навчання польською та англійською мовами, аспірантуру та престижне навчання MBA. Сайт Університету: https://uek.krakow.pl/

 


Сільськогосподарський Університет

 Сільськогосподарський Університет ім. Г.Коллонтая (UNIWERSYTET ROLNICZY IM. HUGONA KOŁŁĄTAJA), м.Краків

Сільськогосподарський університет імені Гуго Коллонтая у Кракові (пол. Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie) — державний сільськогосподарський заклад вищої освіти у польському Кракові, заснований у 1953 році.Заснований у 1953 році на базі факультетів сільського та лісового господарств Ягеллонського університету. Згодом став самостійним науково-дидактичним підрозділом, незалежним від Ягеллонського університету. До складу університету входить 7 факультетів та університетський центр. Університет навчає на всіх рівнях університетських студій польською мовою, а в окремих галузях та спеціалізаціях також англійською мовою. Сайт Університету: https://uniwersytet-rolniczy-w-krakowie.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral


Суспільна Академія Наук

 Суспільна Академія Наук (Społeczna Akademia Nauk, SAN)

Польський Університет "Суспільна Академія Наук" (пол. Społeczna Akademia Nauk, SAN) був створений в 1994 році. У грудні 2011 року Університету дозволили використовувати назву "академія". Це загальнодержавний університет. Він пропонує навчання першого, другого та третього циклів, аспірантури та МВА. Забезпечує денну та заочну освіту польською та англійською мовами. SAN - як лідер практичної освіти в Польщі - інноваційно поєднує академічну освіту з набуттям практичних навичок, необхідних у професійній роботі. Основні кампуси університету розташовані у Варшаві, Лодзі, Кракові та Лондоні - усі вони мають відмінне розташування та сучасну навчальну базу. У рейтингах цього року головними перевагами університету є інновації, наука, інтернаціоналізація, кадровий персонал найвищої кваліфікації, якість навчання англійською мовою та відмінні умови для навчання. Університет пристосовує освітню пропозицію до мінливих умов навколишнього середовища. До нових галузей дослідження та спеціалізації належать: нові медіа, соціокримінологія, комп’ютерна графіка в ЗМІ, медіа та PR-маркетинг, міжкультурний менеджмент, електронне адміністрування та англійська мова в рекламі. Сайт Університету: https://ua.san.edu.pl/


Академия финансов и бизнеса ВистулаАкадемія фінансів та бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula), м.Варшава

Можливість отримати водночас 2 дипломи 1-го ступеня (бакалаврат) «за ціною» одного! Найпопулярніший університет серед українських студентів!


Университет Лазарского

Університет Лазарського (Uczelnia Łazarskiego), м.Варшава

Одна з найстаріших приватних шкіл. Міжнародні акредитації Coventry University (Велика Британія) та Delaware Department of Education (США).


Польско-Японская Академия Компьютерных Технологий

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, PJATK), м.Варшава

Входить до найкращих ІТ університетів Польщі. Рік заснування 1994, внаслідок укладення договору між урядами Польщі та Японії.


Университет Сивитас

Університет Сівітас (Collegium Civitas), м.Варшава

Заснований в 1997 році під патронатом п'яти науково-дослідних інститутів Польської Академії Наук. Має репутацію найкращого польського ВНЗ у вивченні міжнародних, соціальних та політичних дисциплін.


Университет экологии и управления

Університет Екології та Управління (Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania, WSEiZ), м.Варшава

Належить до кращих приватних технічно-мистецьких шкіл у Польщі. Її місією проголошена найвищої якості сучасна та еластична освіта студентів, здатних задовольнити вимоги розвитку інформаційного суспільства та господарства.


Университет общественной психологииУніверситет суспільної психології (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, SWPS), м.Варшава

Один з найбільших приватних університетів Польщі, з факультетами у Варшаві, Познані, Вроцлаві, Катовіцах, Сопоті. В рамах програм Erasmus, Atlantis, Excellence in Mobility та інших міжнародних угод Університет співпрацює з більш ніж 70 школами світу.


Университет имени Леона Козьминского

Університет ім. Леона Козьмінського (Akademia Leona Koźmińskiego), м.Варшава

Найбільш рейтинговий приватний університет в Польщі. Financial Times: це найкраща школа бізнесу у Центральній та Східній Європі! Global Masters: 30-е місце в світі з менеджменту, 4- е місце з підприємництва, 8-е місце з маркетингу і 9-е з економіки.


Академия Можевского

Академія Моджевського (Krakowska Akademia im. A.F. Modrzewskiego), м.Краків

Широкий та різноманітний вибір спеціальностей; унікальною також є пропозиція творчих напрямків: живопис, кіно- та ТВ-продукція, дизайн інтерьєрів. 7 факультетів, понад 13000 студентів. Власна студентська радіостанція.


Университет Марии Кюри-Складовской

Університет Марії Кюрі-Склодовської (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, UMCS), м.Люблін

Найбільший державний університет в східній Польщі. 12 факультетів по 50 напрямках, понад 200 спеціальностей. Гордістю університету є його гуртожитки. Найлояльніший в стосунку до українських студентів, UMCS створив для них привабливі умови вступу та оплати за навчання.


Люблинская политехника

Люблінська політехніка (Politechnika Lubelska, PL), м.Люблін

Починає свою історію від 1953. 10 тис. студентів на 6 факультетах мають можливість приймати участь у 8 міжнародних програмах та проектах. Головні напрями пов'язані з розвитком конструкцій і технологій, охороною довкілля, економією матеріалів і енергії.


 

Высшая общественно-природоведческая школа им. В.ПоляВища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincenta Pola w Lublinie, WSSP), м.Люблін

Єдиний приватний університет у Польщі, який пропонує навчання в магістратурі за напрямами "Фізіотерапія" і "Туризм". Партнерські університети походять з популярних світових курортних місць Іспанії, Кіпру, Португалії, Турції, Франції, США, Угорщини.


Университет Предпринимательства и Администрации

Університет Підприємництва та Адміністрації (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości і Administracji, WSPA), м.Люблін

WSPA пропонує сприятливу атмосферу для навчання і активне студентське життя. Серед 21 закордонних партнерів зокрема: Urbana University (США), Universite Pierre Mendel (Франція), University College of London (В.Британія), Copenhagen University College of Engeneering (Данія).