Навчання в Польщі

Навчаємося в Польщі

Професор Вєслав БанисьПольща – це сучасна і динамічна країна, що пропонує безліч можливостей для молодих людей. Це той центр, що сполучує Схід із Заходом, Північ з Півднем, та інтегрує космополітичні тенденції з історичним спадком. Навчаючи більше 1.9 мільйонів студентів, Польща має один з найвищих в Європі показників поширення освіти. Польські університети надають найвищі стандарти навчання, відповідають всім якісним критеріям і все більше включені в міжнародні зв’язки. Вони постійно рухаються вперед і розвиваються, будучи рушійною силою історії успіху Польщі. Чудові і неупереджені викладачі, сучасні засоби і безліч предметів, які викладаються також іноземними мовами, роблять польські університети дуже привабливими для студентів з-за кордону.

Ми з нетерпінням чекаємо на Вас!

Професор Вєслав Банись, Голова Конференції Ректорів Польських Академічних Шкіл (CRASP)

Вальдемар Сівіньські, Президент Освітнього Фонду «Perspektywy»Польща може запропонувати багато цікавого для іноземних студентів. У країні існує 325 приватних університетів і коледжів, а також 138 державних навчальних закладів, які мають довгі традиції, сучасне обладнання, цікаві програми навчання. У ВНЗ Польщі працюють талановиті викладачі. Навчання проходить польською або англійською мовами. Деякі ВНЗ навіть видають подвійні дипломи: польський та, наприклад, британський або американський. Є можливість отримати освіту за багатьма напрямками – від музики та мистецтва до технічних спеціальностей та гірничої промисловості.

Ще у 2005 Конференція Ректорів Польських Академічних Шкіл (CRASP) разом із Освітнім Фондом “Perspektywy” (“Перспективи”) заснували спеціальну цільову програму «Study in Poland». Її цілі – збільшити кількість проектів студентського обміну та забезпечити іноземних студентів інформацією про освіту в Польщі.
Польща – чудова країна, куди варто приїхати та отримати освіту. Вона стабільна, безпечна, має гарне географічне розташування в центрі Європи. Полякі відомі своєю гостинністю та добрим ставленням до представників інших національностей, вони толерантні та доброзичливі.

У Польщу варто приїхати навчатися ще і тому, що вартість навчання тут значно дешевша, ніж в інших країнах Європейського Союзу, але якість освіти є надзвичайно високою. Запрошуємо всіх бажаючих!

Вальдемар Сівіньські, Президент Освітнього Фонду «Perspektywy»

Три кроки до мрії

Якщо Ти мрієш отримати вищу освіту в Польщі, тоді для вступу до обраного Тобою університету виконай ТРИ ПРОСТІ КРОКИ:
1

анкета

Заповни Анкету абітурієнта!

2

відповідь

Отримай відповідь на свій e-mail та телефонну консультацію, після чого зареєструйся на співбесіду!

3

співбесіда

Пройди співбесіду* в Одесі.

Проходження співбесіди* – це і є Твій вступ до обраного університету!

*Співбесіда не є екзаменом в традиційному розумінні, це скоріше 2-стороннє (ми + Ти), або 3-стороннє (ми + Ти + Твої батьки) спілкування на тему Твоєї рішучості та готовності вступати до обраного університету та навчатися в ньому!