Нагорода “Академічний оскар 2020” для Універсітету WSIiZ в Жешові, Польща

Нагорода «Академічний Оскар 2020» та сертифікат «Університет Лідерів» для Університету WSIiZ у Польському Жешові. Таке рішення прийняв Фонд розвитку навчання і вищої освіти Польщі.

На думку незалежних членів комітету з сертифікації, Університет інформаційних технологій та менеджменту:

«Сучасний, престижний, динамічно керований університет відповідно до орієнтації на якість. Університет сильний науковим і дидактичним потенціалом, а також відмінним капіталом відносин, особливо в сфері співпраці з бізнес-середовищем. Оцінюваний об’єкт належить до лідерів ринку освіти, не тільки в національному, а й міжнародному масштабі, виділяючись, в тому числі інноваційними програмами навчання, ступенем інтернаціоналізації діяльності та якістю досліджень, результати яких використовуються в навчальному процесі».

Крім того, організатори високо оцінили проекти та програми, пропоновані Університетом, в тому числі ті, які реалізуються у співпраці з соціально-економічним середовищем, сприяючи розвитку компетенцій, необхідних студентам на сучасному ринку праці.

Цього року організатори також вирішили вперше присудити особливу нагороду – «Академічний Оскар». У зв’язку з десятим ювілейним етапом конкурсу «Університет Лідерів» рада Фонду розвитку навчання і вищої освіти вибрав університети з найвищим рейтингом попередніх років програми. Організатори вирішили гідно оцінити ті підрозділи, які все ще можуть бути зразком для наслідування для інших університетів з точки зору якості освіти, співпраці з економічним середовищем і освітою орієнтованому на формування лідерських компетенцій.

Більше інформації дивіться на сайті Університету WSIiZ   https://ua.uitm.edu.eu/news/akademicki_oskar_dla_wsiiz_ua/

Комментарии закрыты.