Навчання в Польщі

Вальдемар Сівіньські, Президент Освітнього Фонду «Perspektywy»Польща може запропонувати багато цікавого для іноземних студентів. У країні існує 325 приватних університетів і коледжів, а також 138 державних навчальних закладів, які мають довгі традиції, сучасне обладнання, цікаві програми навчання. У ВНЗ Польщі працюють талановиті викладачі. Навчання проходить польською або англійською мовами. Деякі ВНЗ навіть видають подвійні дипломи: польський та, наприклад, британський або американський. Є можливість отримати освіту за багатьма напрямками – від музики та мистецтва до технічних спеціальностей та гірничої промисловості. Ще у 2005 Конференція Ректорів Польських Академічних Шкіл (CRASP) разом із Освітнім Фондом “Perspektywy” (“Перспективи”) заснували спеціальну цільову програму «Study in Poland». Її цілі – збільшити кількість проектів студентського обміну та забезпечити іноземних студентів інформацією про освіту в Польщі. Польща – чудова країна, куди варто приїхати та отримати освіту. Вона стабільна, безпечна, має гарне географічне розташування в центрі Європи. Полякі відомі своєю гостинністю та добрим ставленням до представників інших національностей, вони толерантні та доброзичливі. У Польщу варто приїхати навчатися ще і тому, що вартість навчання тут значно дешевша, ніж в інших країнах Європейського Союзу, але якість освіти є надзвичайно високою. Запрошуємо всіх бажаючих!

Вальдемар Сівіньські, Президент Освітнього Фонду «Perspektywy»

Три кроки до мрії

Якщо Ти мрієш отримати вищу освіту в Польщі, тоді для вступу до обраного Тобою університету виконай ТРИ ПРОСТІ КРОКИ:
1

анкета

Увійди на univerpl.com.ua і там заповни Анкету абітурієнта!
2

відповідь

Отримай відповідь на свій e-mail  та телефонну консультацію від фахівців нашого колл-центру, після чого зареєструйся на співбесіду!
3

співбесіда

Пройди співбесіду* в Одесі, в нашому офісі (вул. Армійська 18-а, оф. 104).
Проходження співбесіди* – це і є Твій вступ до обраного університету!
*Співбесіда не є екзаменом в традиційному розумінні, це скоріше 2-стороннє (ми + Ти), або 3-стороннє (ми + Ти + Твої батьки) спілкування на тему Твоєї рішучості та готовності вступати до обраного університету та навчатися в ньому!
З жовтня 2016 року відкрилася можливість для проходження співбесіди по скайпу у зручний для обох сторін термін.