Початок вступної кампанії літо 2021 / 2022

Інноваційний Університет WSIiZ (Університет Інформаційних Технологій та Менеджменту) в польському місті Ряшів 10 січня 2022 року розпочав вступну кампанію на літній семестр навчального року 2021 / 2022. Вступна кампанія буде тривати до 31 березня 2022 року.

Університет запрошує до вступу на сучасні факультети з дуже популярними серед молоді напрямками навчання. Навчання в Університеті WSIiZ дає найвищу якість освіти, що відповідає очікуванням сучасного ринку працевлаштування та готує студентів до подальшого розвитку.  Університет розпочав набір на напрямки навчання, які користуються найбільшим попитом. Серед них: International Business Management, Programming i Nursing – англомовні напрями навчання денної форми бакалаврату, та Інформатика, польськомовний напрям навчання на заочній формі магістратури.

Простий, мінімальний, доступний для вступу пакет документів. Більше про напрямки навчання можна ознайомитись тут.

Студентка 

Наша агенція є офіційним представником Університету WSIiZ в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях та АР Крим.

Документи від Університету, що підтверджують наші повноваження:

 Довіреність 1                                       Pelnomocnictwo 1

                         Довіреність 2                                        Pelnomocnictwo 2                      

Ми з радістю допоможемо Вам з вибором напрямку навчання, зареєструємо Вас як майбутніх студентів Університету WSIiZ, м. Ряшів, Польща (Університет Інформаційних Технологій та Менеджменту), допоможемо зібрати пакет документів для вступу, надішлемо документи до Польщі, підготуємо разом з Вами пакет документів для отримання студентської візи, а також допоможемо з пошуком житла в Польщі.

Просимо звертатись до нас за тел:

+380503900780,   +380689020445

або за електронною адресою: [email protected]