Наші університети

Информация предоставлена на украинском языке. Русская версия страницы находится в разработке.

Университет имени Леона КозьминскогоУніверситет ім. Леона Козьмінського (Akademia Leona Koźmińskiego), м.Варшава

Найбільш рейтинговий приватний університет в Польщі. Financial Times: це найкраща школа бізнесу у Центральній та Східній Європі! Global Masters: 30-е місце в світі з менеджменту, 4- е місце з підприємництва, 8-е місце з маркетингу і 9-е з економіки. 

Академия финансов и бизнеса ВистулаАкадемія фінансів та бізнесу Вістула (Akademia Finansów i Biznesu Vistula), м.Варшава

Можливість отримати водночас 2 дипломи 1-го ступеня (бакалаврат) «за ціною» одного! Найпопулярніший університет серед українських студентів!

Университет Лазарского

Університет Лазарського (Uczelnia Łazarskiego), м.Варшава

Одна з найстаріших приватних шкіл. Міжнародні акредитації Coventry University (Велика Британія) та Delaware Department of Education (США).

Польско-Японская Академия Компьютерных Технологий

Польсько-Японська Академія Комп'ютерних Технологій (Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, PJATK), м.Варшава

Входить до найкращих ІТ університетів Польщі. Рік заснування 1994, внаслідок укладення договору між урядами Польщі та Японії.

Университет Сивитас

Університет Сівітас (Collegium Civitas), м.Варшава

Заснований в 1997 році під патронатом п'яти науково-дослідних інститутів Польської Академії Наук. Має репутацію найкращого польського ВНЗ у вивченні міжнародних, соціальних та політичних дисциплін.

Университет экологии и управления

Університет Екології та Управління (Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania, WSEiZ), м.Варшава

Належить до кращих приватних технічно-мистецьких шкіл у Польщі. Її місією проголошена найвищої якості сучасна та еластична освіта студентів, здатних задовольнити вимоги розвитку інформаційного суспільства та господарства.

 

Университет общественной психологииУніверситет суспільної психології (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, SWPS), м.Варшава

Один з найбільших приватних університетів Польщі, з факультетами у Варшаві, Познані, Вроцлаві, Катовіцах, Сопоті. В рамах програм Erasmus, Atlantis, Excellence in Mobility та інших міжнародних угод Університет співпрацює з більш ніж 70 школами світу.

 

Университет менеджентаУніверситет менеджменту (Wyższa Szkoła Menedżerska, WSM), м.Варшава

З 2003го року WSM має британську систему акредитації BTEC. Кампус університету, розташований у Варшаві при вул. Кавенчиньській, визнано «Кампусом 21-го століття».

Экономический университет

Економічний університет (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, UEK), м.Краків

Є найкращим державним університетом економіки в Польщі. Можливість отримання «подвійного» диплому: UEK + одного з партнерських університетів зі Швеції, Франції, США чи Німеччини. Заснований у 1925.

Академия Можевского

Академія Моджевського (Krakowska Akademia im. A.F. Modrzewskiego), м.Краків

Широкий та різноманітний вибір спеціальностей; унікальною також є пропозиція творчих напрямків: живопис, кіно- та ТВ-продукція, дизайн інтерьєрів. 7 факультетів, понад 13000 студентів. Власна студентська радіостанція.

Университет Марии Кюри-Складовской

Університет Марії Кюрі-Склодовської (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, UMCS), м.Люблін

Найбільший державний університет в східній Польщі. 12 факультетів по 50 напрямках, понад 200 спеціальностей. Гордістю університету є його гуртожитки. Найлояльніший в стосунку до українських студентів, UMCS створив для них привабливі умови вступу та оплати за навчання.

Люблинская политехника

Люблінська політехніка (Politechnika Lubelska, PL), м.Люблін

Починає свою історію від 1953. 10 тис. студентів на 6 факультетах мають можливість приймати участь у 8 міжнародних програмах та проектах. Головні напрями пов'язані з розвитком конструкцій і технологій, охороною довкілля, економією матеріалів і енергії.

 

Высшая общественно-природоведческая школа им. В.ПоляВища суспільно-природнича школа ім. Вінцента Поля (Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza im. Wincenta Pola w Lublinie, WSSP), м.Люблін

Єдиний приватний університет у Польщі, який пропонує навчання в магістратурі за напрямами "Фізіотерапія" і "Туризм". Партнерські університети походять з популярних світових курортних місць Іспанії, Кіпру, Португалії, Турції, Франції, США, Угорщини.

Университет Предпринимательства и Администрации

Університет Підприємництва та Адміністрації (Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości і Administracji, WSPA), м.Люблін

WSPA пропонує сприятливу атмосферу для навчання і активне студентське життя. Серед 21 закордонних партнерів зокрема: Urbana University (США), Universite Pierre Mendel (Франція), University College of London (В.Британія), Copenhagen University College of Engeneering (Данія).