Онлайн інтерв`ю зі студентами WSIiZ, Жешув, Польща

Вже 24 червня о 18:00 (за київським часом) відбудеться прямий ефір, який проведуть для Вас працівники Приймальної комісії Університета WSIiZ із Польського міста Жешув разом зі студентами Університета!

Онлайн-інтерв’ю зі студентами WSIiZ – про свій вибір, досвід та враження.

Косметологія, Англійська філологія а також Журналістика та соціальна комунікація.

Не пропусти!

В Університеті інформаційних технологій та менеджменту можеш обрати напрям навчання, який найбільше тебе цікавить! Англійська філологія, журналістика та соціальна комунікація, менеджмент, логістика, інформатика, комп’ютерна графіка та мультимедійна продукція, косметологія, психологія в менеджменті чи авіаційний менеджмент та інші – зроби правильний вибір, бо від цього залежить твоє майбутнє! Почати новий етап життя завжди складно – як обрати напрям навчання, як виглядає процедура вступу, які документи необхідно подати? Знаючи відповіді на ці питання, можна обійтись без стресу і почувати себе спокійніше. У цьому допоможуть самі студенти WSIiZ, які розкажуть тобі про свій досвід вступу, про те, як відбувається навчання в Університеті інформаційних технологій та менеджменту в Жешуві. Чи цікаво викладають матеріал викладачі, чи багато практичних занять, чи не шкодують про свій вибір – про це Ви дізнаєтесь від студентів Косметології, Aнглійської філології, Журналістики та соціальної комунікації!

Долучайся до події на Facebook – 

https://bit.ly/3dKjcMS  

аби не пропустити! 24 червня 2020 р. о 18:00 online

Ви можете задавати питання студентам WSIiZ онлайн, а також написати їх зараз у Facebook (www.facebook.com/WSIZ.UA/) Instagram (uitm_ua) – і Ви обов’язково почуєте відповіді на них під час нашого онлайн-інтерв’ю!

Вебінар проводитимуть: Маргарита Ревенюк – Мл. Спеціаліст Відділу приймальної комісії

Комментарии закрыты.